AktivitelerimizAktivitelerimiz

Speaking Club:

Şimdiye kadar duyduğumuz en önemli şikâyet: “Anlıyorum ama konuşamıyorum”. British Fly School gramer alt yapısını oluşturduğu tüm öğrencilerinin konuşmada etkin olmasını sağlamak için profesyonel öğretmenler eşliğinde konuşamamayı sorun olmaktan çıkarıyor. Speaking club sayesinde günlük diyalogların yanı sıra seviyeleriniz ilerledikçe daha akıcı bir şekilde konuşuyor olacaksınız. Ayrıca tüm öğrencilerimiz eğitimleri bittikten sonra bu aktiviteden sınırsız ve ücretsiz faydalanabilecekler.

Grammar Club:

Türk öğretmenlerimiz eşliğinde yapılacak olan bu aktivitede, öğrencilerimiz eksik olduğu ya da pekiştirmek istediği her konuyu öğretmenlerimizden yardım alarak tamamlayabilirler. Bu kulübün amacı, öğrencilerin sağlam bir temelle ilerlemesini sağlamak ve daha sonra oluşabilecek zaman kaybı sorununu ortadan kaldırmaktır.

Cinema Club:

Hayal gücünüzü de kullanarak görsel ve işitsel tekniklerle okuma, anlama ve dinleme becerilerinizi geliştiriyor; size daha akıcı konuşmanızı sağlayacak keyifli bir aktivite sunuyoruz. Bu aktivitede önceden belirlenmiş bir film, bir öğretmen gözetiminde izlenir; film esnasında veya sonrasında aktif bir şekilde öğrencilerin yorum yapmaları sağlanır.

Make-Up Club:

Telafi dersleri, öğretmenin birebir öğrenci ile ilgilendiği özel derslerdir. Öğrencilerimizin gelemediği gün ya da anlamadığı konu için ek ders alma şansı vardır. Öğrencimizin bu hakkını kullanması için bir gün öncesinde randevu alması ve eksik olduğu konuyu bildirmesi gerekir.

Business English:

İş dünyasında İngilizce bilmenin önemi ve avantajları yadsınamaz bir gerçektir. Özellikle son yıllarda Türkiye’de bulunan şirketlerin yabancı firmalar tarafından satın alınması ya da yabancı firmalarla ortaklık kurması sonucu, firmanın yabancı çalışanları ile iletişime geçebilmek için İngilizce biliyor olmak bir zorunluluk haline gelmiştir. Çalışılan uluslar arası firmalarda İngilizce yazışmalar, toplantılar ve konferanslar / telekonferanslar oldukça önemli bir yer tutmaktadır. British Fly dil okulu olarak İngilizcenizi daha etkin kullanmanızı sağlamak adına; iş hayatında kullanılan temel yazışma kalıpları, üst yöneticilere rapor vermede kullanılan ifadeler, mülakatlarda sıkça sorulan sorulara verilebilecek cevaplar sizlere öğretilmektedir. Mesleki İngilizce, uluslar arası platformlarda daha etkin çalışmalara katılmanıza ve iş profilinizi güçlendirmenize olanak sağlamaktadır. Bu nedenle, genel İngilizce bilginize takviye olarak sizlere İş İngilizcesi aktivitemizle destek olmak için buradayız.