HakkımızdaBritish Fly School;

İngilizce eğitimindeki tecrübesiyle, siz dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimize dilin tüm detaylarını eksiksiz kullanabileceğiniz bir eğitim sunuyor. İngilizce eğitim sektöründeki eksikleri ve sorunları göz önünde bulundurarak hazırlandığımız bu süreçte, uzman öğretmen kadromuz ve kaliteli eğitim sistemimizle İngilizce öğrenmeyi sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Sizin için önemli olan şeyin zaman kaybetmeden İngilizce öğrenmek olduğunu biliyoruz. Eğitiminiz boyunca programlı bir şekilde ilerliyor ve size British Fly Dil Okulunun ayrıcalığını yaşatıyoruz. Öğreniminize ayırdığınız zaman içinde her türlü probleminize çözüm arıyor ve hak ettiğiniz değeri gösteriyoruz. Öğrencilerimizle kocaman bir aile olma yolunda hızla ilerliyoruz.

İngilizce eğitiminizde edinmiş olduğunuz kazanımları pratiğe dökmeniz için her birinden ayrı keyif alacağınız bir aktivite programı sunuyoruz. Dört dil becerisinin (okuma, yazma, anlama, konuşma) gelişmesini hedeflediğimiz bu aktivitelerden sınırsız şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.